Zioła i herbaty 

Liczba produktów: 6
0 Recenzje
39,00 zł

Ashwagandha to jedno z najpopularniejszych oraz najdłużej stosowanych ziół w medycynie ajurwedyjskiej. Ma właściwości pobudzające, a jednocześnie tonizujące. Ashwagandha spowalnia procesy starzenia, wspomaga pamięć i koncentrację oraz pomaga wyciszyć się osobom mającym skłonność do nerwicy i wybuchów gniewu. Systematycznie stosowana podnosi wydolność...

0 Recenzje
3,59 zł 4,49 zł -20%

100% susz z czystka. Pochodzenie: Albania Czystkowi przypisuje się wyjątkowe właściwości prozdrowotne, a to za sprawą zawartych w nim polifenoli - antyoksydantów, które mają silny wpływ na ludzkie zdrowie. Zastosowanie: - neutralizuje wolne rodniki- hamuje powstawanie i rozwój stanów zapalnych w organizmie- wzmacnia organizm i dodaje energii Kliknij w...

0 Recenzje
6,39 zł 7,99 zł -20%

Według literatury zielarskiej melisa: - uspokaja- wycisza- wykazuje działanie rozkurczające- pomaga przy zaburzeniach trawiennych- pomaga przy nieżycie żołądka lub jelit Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

0 Recenzje
6,39 zł 7,99 zł -20%

Według literatury zielarskiej ziele dziurawca: - łagodzi dolegliwości trawienne- łagodzi nieżyt żołądka- wykazuje działanie żółciopędne i moczopędne- wykazuje działanie przeciwzapalne i dezynfekcyjne Działa kojąco w stanach niepokoju i depresji. Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

0 Recenzje
5,99 zł 7,49 zł -20%

Według literatury zielarskiej piołun: - działa żółciopędnie i moczopędnie- działa rozkurczająco, przeciwpasożytniczo i grzybobójczo- można stosować przy niestrawności, braku apetytu, zgadze Stosowany zewnętrznie pomaga zwalczyć pasożyty skórne i owsicę. Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

0 Recenzje
4,79 zł 5,99 zł -20%

Według literatury zielarskiej skrzyp: - wpływa korzystanie na włosy, skórę i paznokcie- jest silnym przeciwutleniaczem- niweluje cellulit- działa moczopędnie- wspomaga leczenie infekcji dróg moczowych- wspomaga leczenie kamienicy nerkowej Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

Wyświetlane produkty: 1 - 6 z 6