Zdrowe nogi i stopy 

Liczba produktów: 5
0 Recenzje
8,49 zł

Aktywny żel do nóg zmęczonych i obolałych o działaniu kojącym i odświeżającym. Żel przeznaczony jest do delikatnych wcierań w skórę całego ciała, a w szczególności miejsc z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, oraz kończyn dolnych w stanach żylakowych, bólach mięśniowych i obrzękach z uczuciem "ciężkości nóg". Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego...

0 Recenzje
10,00 zł

Chlorek magnezu jest jedną z łatwo przyswajalnych form tego pierwiastka. Zarówno magnez oraz chlor należą do podstawowych makroelementów. Magnez znajduje się we wszystkich komórkach organizmu i zaliczany jest do jednego z najcenniejszych biopierwiastków. Niestety większość ludzi cierpi na wysoki niedobór magnezu.

0 Recenzje
6,99 zł

Francuska glinka zielona - 100 g. Znajduje zastosowanie przede wszystkim w pielęgnacji cery tłustej i trądzikowej. Zastosowanie: - jako maska do twarzy i ciała- jako krem- jako tonik emulsyjny- jako balsam Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

0 Recenzje
8,99 zł

Maść końska rozgrzewająca w żelu. Błyskawicznie się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy. Zastosowanie: - bóle mięśni- bóle stawów- bóle kręgosłupa- nadwyrężenia- problemy z krążeniem Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

0 Recenzje
10,99 zł

Maść doskonała w wielu przypadkach: - na bóle mięśni- na bóle stawów- na bóle kręgosłupa- przy nadwyrężeniach- przy problemach z krążeniem Kliknij w obrazek aby przejść do pełnego opisu.

Wyświetlane produkty: 1 - 5 z 5