SPRAWDŹ AKTUALNE PROMOCJE 

Bądź na bieżąco i kupuj taniej

Zapisz się na nasz newsletter, a będziesz na bieżąco otrzymywał informacje o aktualnych promocjach i nowościach - dodatkowo otrzymasz 5% upustu na zamówienie!


Wysyłka gratis

Dla zamówień powyżej 250 zł (dotyczy wyłącznie płatności online lub przedpłaty na konto). Darmowa wysyłka realizowana jest za pośrednictwem Kuriera lub paczkomatów InPost.


Polecaj sklep i zgarniaj rabaty

Jeśli osoba zaproszona przez Ciebie w ramach programu partnerskiego dokona u nas zakupów, otrzymasz zniżkę 5% na kolejne zakupy! Sprawdź szczegóły w zakładce Moje Konto (na górze strony).

PRZEJDŹ DO PROGRAMU PARTNERSKIEGO


5% taniej za skorzystanie z zaproszenia

Twoi znajomi mają czuja do dobrych sklepów, a teraz zapraszają Ciebie na zakupy! Zarejestruj się i podaj mail zapraszającego składając zamówienie, a zyskasz 5% rabatu na swoje zakupy!


Lubisz nasz sklep? Doceniamy to

Czasem przeglądając stronę wyskoczy Ci zaproszenie do polubienia naszego fanpage. Klikając otrzymasz kod rabatowy w wysokości 2%!


Udostępnij treść na facebooku i kupuj ze zniżką

Przy niektórych produktach dostępna jest opcja udostępnienia ze zniżką. Po udostępnieniu produktu na facebooku otrzymasz od nas kod rabatowy na 2%!

Promocje i rabaty można dowolnie łączyć. Do korzystania z promocji i rabatów uprawnione są osoby składające zamówienie online. Użytkownik może skorzystać jednorazowo z kodów rabatowych generowanych za polubienie strony na facebook, za udostępnienie produktu na facebook, oraz za zapisanie się na newsletter.