Sklep pełen korzyści

1. Atrakcyjne ceny

Dbamy o to, aby grono przecenionych produktów nigdy nie było puste! U nas zawsze znajdziesz skuteczne suplementy, naturalne kosmetyki, witaminy i zioła w bardzo korzystnych cenach! Kupując u nas możesz liczyć na atrakcyjne upusty - szczególnie jako stały klient. Zapisz się na newsletter, a nie ominie Cię żadna akcja promocyjna!

2. Szybka wysyłka

Zamówienia złożone w dni robocze do 12:00 wysyłamy tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 12:00, lub w dni wolne od pracy, wysyłamy następnego dnia roboczego.

3. Sprawdzone i bezpieczne produkty

Starannie dobieramy produkty dostępne w ofercie. Dbamy również o bieżące monitorowanie terminów przydatności do spożycia/użycia. U nas na pewno znajdziesz interesujący Cię produkt z długim terminem przydatności!

Medycyna naturalna

O sklepie

Znajdziesz u nas skuteczne suplementy diety, naturalne kosmetyki, wysokiej jakości zioła, a także witaminy i minerały. Stale poszerzamy asortyment o nowe produkty, abyś mógł odkryć jak olbrzymi jest świat medycyny naturalnej. Zachęcamy do korzystania z wielu dostępnych promocji, dzięki którym zaoszczędzisz na zakupach u nas.

Misja i Wizja

Naszą misją jest zapewnienie osobom dbającym o zdrowie, produktów najwyższej jakości, w konkurencyjnych cenach, a także rzetelnej wiedzy w postaci artykułów o tematyce zdrowotnej.

Wierzymy, że poprzez naturalną medycynę świadomość Polaków w kwestii dbania o zdrowie wzrośnie - a my możemy być częścią tego sukcesu.

Adresy e-mail

zamowienia@zdrowi24.pl - na ten adres mailowy możesz wysłać swoje zamówienie.

pomoc@zdrowi24.pl - masz pytania? Potrzebujesz pomocy merytorycznej przy wyborze odpowiednich dla Ciebie produktów? Napisz!

reklamacje@zdrowi24.pl - tutaj rozpatrujemy Twoją reklamację.

info@zdrowi24.pl - dla treści innych niż powyższe (w tym ofert współpracy).

Telefony (czynne w dni powszednie od 9:00 do 17:00)

Obsługa Klienta: +48 603 643 293

Problemy techniczne/ze stroną: +48 603 461 867

Informacje administracyjne:

NIP: 5213680748; KRS: 0000527702; REGON: 147469958